Forum Pirotechniczne

Jest to forum poświęcone pirotechnice.

NIE MA TU KOMNAT ZAMKNIĘTYCH.

Znajdziesz tu przpeisy materiałów wybuchowych,których nie ma nawet na VmC!!!

Ogłoszenie

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za skutki używania opisanych tu przepisów! Wszystko robisz na własne ryzyko! Podane tu informacje są dostępne w internecie i wielu książkach,dostępnych w bibliotekach nie są więc czymś zakazanym. Należy pamiętać i mieć świadomość, że materiały pirotechniczne są niebezpieczne dla zdrowia i życia twojego jak i innych. Wszystko podane informacje są w celach edukacyjnych, dla miłośników chemii, a nie TERRORYSTÓW. Więc jeszcze raz się zastanów, czy na pewno chcesz ryzykować!

DOSTĘP DO DZIAŁÓW O MATERIAŁACH WYBUCHOWYCH PO ZALOGOWANIU


#1 2015-08-27 21:52:22

piotr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-08-27
Posty: 3
Punktów :   

pomoc, myśle że nie tylko dla mnie.

Wiem że już długo nikogo na tym forum nie było ale może ktośi odpowie. Jestem dopiero laikiem w tych sprawach. Interesowałem się dotąd pirotechniką ale tylko komercyjną. Ale przejdźmy już do rzeczy. Jak zrobic te gwiazdki jak już masz wszystko gotowe? To znaczy mam już wymieszane składniki, chloran potasu, pył Al itd, co robie dalej, będe wdzięczny za każdą pomoc, nie potrzebuj e jakiejś super jakości, do szelek tak 2" i wyrzutni gwiazek. Jakbyście mogli to naliszcie jak łatwo wyprodukować trudno dostępne materiały, na lrzykład pył Al itd. Które są potrzebne do podstawowych gwiazdek, z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Offline

#2 2015-10-15 20:18:44

piotr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-08-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: pomoc, myśle że nie tylko dla mnie.

Hehe, na komercji to się bardziej znam niż na domowych że tak powiem. I nie za bardzo się opłaca qyciągać komercyjne gwiazdki, nauczyłem się już robić średnie tiger tail oraz inne efekty. Star miny już zacne robie teraz zaczynam powoli z szelkami krok po kroku... Oczywiście rakietki kijanki, petardy już opanowane bdb. Teraz tylko najwyżej poznaje nowe składy mieszanek. Powoli i do celu

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sportdownload.pun.pl www.kawaleriakoszalin.pun.pl www.polozne2010.pun.pl www.nowahootainn.pun.pl www.avril.pun.pl